Atak nożownika w szkole powiatowej w Kadzidle! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Nożownik zaatakował uczniów w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. Szkolna lekcja zmieniła się w koszmar, gdy 19-latek rzucił się na rówieśników.

Nożownik zaatakował uczniów w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. Szkolna lekcja zmieniła się w koszmar, gdy 19-latek rzucił się na rówieśników.

Nożownik zaatakował uczniów uczestniczących w zajęciach w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. Poważnych obrażeń doznały dwie osoby, które zabrano do szpitala.

Wkrótce więcej informacji na ten temat. Artykuł będzie aktualizowany.

AKTUALIZACJA, GODZ. 13:15

Incydent z udziałem nożownika miał meijsce w Zespole Szkół Powiatowych. Rannych zostało dwoje uczniów. Ich obrażenia są poważne. Zostali zabrani do szpitala. Napastnikiem jest uczeń tej szkoły.

Władze gminy wysłały komunikat do mieszkańców o zachowanie ostrożności, zabezpieczono wszystkie miejsca, gdzie przebywają dzieci i młodzież.

AKTUALIZACJA; GODZ. 13:30

Na miejsce zdarzenia udał się starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł i jego zastępca Krzysztof Parzychowski. Wcześniej brali udział w ważnych uroczystościach w jednej z lokalnych szkół. Przerwali je na wiadomość o tragedii.

Teren wokół szkoły jest otoczony przez policyjne radiowozy.

AKTUALIZACJA, GODZ. 13:40

W Kadzidle, na terenie szkoły, gdzie doszło do ataku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AKTUALIZACJA, GODZ. 13:50

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, napastnik jest już w rękach policji. To - jak już wcześniej informowaliśmy - najprawdopodobniej uczeń ZSP. Zaatakowani to młode osoby - kobieta i mężczyzna.

Z uczniami, którzy byli świadkami tego dramatycznego zajścia rozmawiają psychologowie. Na miejscu zdarzenia jest Komendant Miejski Policji w Ostrołęce, insp. Mirosław Olszewski. Stan zaatakowanych uczniów jest bardzo ciężki.

Jak wyglądał atak nożownika? Mamy relację bezpośredniego świadka zdarzenia:

[polecam:https://www.eostroleka.pl/atak-nozownika-szkola-kadzidlo,art107425.html]

AKTUALIZACJA: 14:30

Po godzinie 14:00 napastnik, który ranił trzy osoby został zatrzymany w trakcie policyjnej obławy, gdy próbował popełnić samobójstwo. Napastnikiem jest 19-letni uczeń IV klasy ZSP w Kadzidle.

Dwie zaatakowane osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

O komentarz do tego zdarzenia poprosiliśmy w nadzorującej czynności w tej sprawie Prokuraturze Okręgowej w Ostrołęce.

W dniu 29 listopada 2023 r. przed godziną 13.00 doszło do makabrycznego zdarzenia. W Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle podczas jednej z lekcji 18 letni uczeń zaatakował ostrym narzędziem swoich rówieśników. Ranił 3 osoby: dwóch uczniów i jedną uczennicę. Jeden z chłopców doznał ran ciętych szyi, dziewczyna doznała ran brzucha. Zostali oni przewiezieni do szpitala, gdzie udzielana jest im pomoc medyczna. Uczniowi, który ma rany przedramienia udzielono pomocy medycznej na miejscu. Sprawca został już zatrzymany.

- informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz.

Kim jest sprawca? O tym piszemy tutaj:

[polecam:https://www.eostroleka.pl/z-nozem-na-rowiesnikow-kim-jest-sprawca-ataku-w-szkole-w-kadzidle,art107426.html]


Oficjalny komunikat ministerstwa edukacji:

[polecam:https://www.eostroleka.pl/ministerstwo-edukacji-o-ataku-nozownika-w-szkole-w-kadzidle-jest-decyzja,art107427.html]

Oficjalny komunikat policji:

[polecam:https://www.eostroleka.pl/nozownik-w-szkole-w-kadzidle-co-sie-wydarzylo-oficjalny-komunikat-ostroleckiej-policji,art107428.html]

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA