Był wielką nadzieją polskiego sportu. 22-latek nie żyje

Był wielką nadzieją polskiego sportu. Niestety, jego ziemska droga została przedwcześnie przerwana. O śmierci utalentowanego pływaka poinformował klub AZS AWF Katowice. Michał Kapias miał 22 lata.
fot. KP Sikret Gliwice

- Z głębokim żalem i pogrążeni w nieopisanym smutku pragniemy zawiadomić, że w dniu dzisiejszym dotarła do nas niezwykle tragiczna wiadomość. Odszedł od nas nasz wspaniały kolega, przyjaciel, zawodnik naszego klubu i student AWF Katowice Michał Kapias. Ta śmierć przyszła zdecydowanie za szybko, za wcześnie… Nasze serca płaczą z bólu. Michale na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje. R.I.P. - poinformowano w komunikacie.

- Michał miał dopiero 22 lata ... Zawsze uśmiechniętu, wesoły, skory do żartów ... mimo, że nie był już w naszym klubie ale zawsze był tuż obok ... zawsze na basenie, chętny do pomocy ... taki był... jeszcze w tym samym dniu kończył praktyki trenerskie w naszym klubie... - informuje klub z Gliwic, w którym Michał Kapias zaczynał swoją przygodę z pływaniem.

Uroczystości pogrzebowe śp. Michała Kapiasa zaplanowano na 12 lutego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2022 CYBERMEDIA