Lodowe szaleństwo. Gdzie kupić Lody Ekipa?

Lody Ekipa to hit 2021 roku. W sklepach brakuje już produktów sygnowanych przez popularnych polskich youtuberów - m.in. Friza. Lody są masowo wykupywane. Gdzie można je dostać?

Lody Ekipa to hit 2021 roku. W sklepach brakuje już produktów sygnowanych przez popularnych polskich youtuberów - m.in. Friza. Lody są masowo wykupywane. Gdzie można je dostać?

Lody Ekipa, które wyprodukowane zostały przez firmę Koral, a sygnowane są przez Friza i innych polskich youtuberów, z marszu stały się wielkim hitem sprzedażowym. Cytrynowe lub truskawkowe lody rozchodzą się jak świeże bułeczki. Trafienie na nie w sklepach jest niemalże niemożliwe, gdyż od razu po dostawie znajdują się chętni, by skosztować tego produktu.

Młodzi ludzie, choć sezon na lody jeszcze dobrze się nie rozpoczął, ruszyli do sklepów na poszukiwania. Efekt - niemalże zerowa dostępność lodów. Trzeba być wielkim szczęściarzem, by trafić na te lody.

- Lody Ekipa schodzą u nas bardzo szybko - mówi nam sprzedawczyni z jednego z ostrołęckich sklepów. - Często pytają o nie młodzi ludzie, ale także ich rodzice. Nie spodziewaliśmy się, że w kwietniu będzie taki popyt na lody. Ale dotyczy to głównie tych konkretnych lodów, inne nie sprzedają się tak dobrze. 

To jeszcze nie koniec lodowego szaleństwa. W serwisach aukcyjnych pojawiły się oferty sprzedaży... papierków po Lodach Ekipa. Ceny - od kilkuset złotych do - uwaga! - kilkudziesięciu tysięcy. 

zdjecie

Gdzie kupić Lody Ekipa?

Produkcja idzie pełną parą i cały czas kolejne lody Ekipa dostarczane są do sklepów w całej Polsce! Z racji tego, że lodowy sezon dopiero się rozkręca, prosimy o trochę cierpliwości - robimy wszystko, aby każdy z Was mógł spróbować naszego hitu 2021 - informuje marka Koral.

Młodzi klienci apelują do Korala, by zwiększyć produkcję lodów, bo w sklepach słyszą, że jest to towar "na wagę złota". Trudno to ukryć, patrząc po dostępności. Ale - jeżeli ktoś wie gdzie szukać i ma odrobinę szczęścia - to na pewno uda mu się dołączyć do lodowej ekipy. 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2022 CYBERMEDIA