Mazowiecki Lider Cyfryzacji poszukiwany

Szkoły i instytucje kultury z województwa mazowieckiego mogą już zgłaszać się do konkursu „Mazowiecki Lider Cyfryzacji 2024”. Łączna pula nagród to aż 170 tys. zł. Organizatorem konkursu jest samorząd województwa mazowieckiego. Zgłoszenia należy przesyłać do 22 kwietnia.

Szkoły i instytucje kultury z województwa mazowieckiego mogą już zgłaszać się do konkursu „Mazowiecki Lider Cyfryzacji 2024”. Łączna pula nagród to aż 170 tys. zł. Organizatorem konkursu jest samorząd województwa mazowieckiego. Zgłoszenia należy przesyłać do 22 kwietnia.

Wyróżnienie i promowanie najlepszych projektów teleinformatycznych realizowanych na Mazowszu – to cele konkursu. Szczególnie ważne jest przedstawienie kluczowej roli wdrażanych narzędzi i rozwiązań informatycznych, osiągnięć w obszarze zastosowań nowoczesnych technologii cyfrowych i systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz zaprezentowanie projektów i osiągnięć w dziedzinie usług teleinformatycznych, których wdrożenie wpłynęło na rozwój regionu i komfort życia mieszkańców.

Budujemy społeczeństwo informacyjne, a ten konkurs ma nam w tym pomóc. To również okazja do promocji rozwiązań z zakresu cyfryzacji, które pomagają zwiększać konkurencyjność naszego regionu i podnosić jakość życia mieszkańców. Chcemy zachęcić do udziału w konkursie jak największą liczbę uczestników, dlatego zwracamy się do szkół i placówek edukacyjnych, a także instytucji kultury, np. teatrów, muzeów, kin, bibliotek, galerii sztuki, orkiestr, filharmonii czy ognisk artystycznych. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie mówi marszałek Adam Struzik.

Nagrody dla najlepszych

W tegorocznej edycji konkursu są dwie kategorie. W kategorii Cyfrowa szkoła zostaną nagrodzone innowacyjne rozwiązania w zakresie edukacji z wykorzystaniem narzędzi lub umiejętności cyfrowych. W kategorii Cyfrowa kultura nagrody otrzymają innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfrowej oferty instytucji kultury. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe, a pula nagród w tegorocznej edycji konkursu wynosi aż 170 tys. zł. Pierwsze miejsce i tytuł „Mazowieckiego lidera cyfryzacji 2024” wiąże się z nagrodą 50 tys. zł. Za zajęcie drugiego miejsca przewidziano nagrodę finansową w wysokości 25 tys. zł, a trzeciego miejsca 10 tys. zł.

Zgłoszenia do konkursu

Zgłoszenia należy dokonać w terminie do 22 kwietnia br. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w wybranej kategorii konkursowej i przesłanie w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected], w temacie wpisując konkurs „Mazowiecki lider cyfryzacji 2024”. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 19 czerwca 2024 r.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://cyfryzacja.mazovia.pl/mazowiecki-lider-cyfryzacji.html.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA