Nagie zdjęcia w sieci, podpalenie samochodów... Marcin J. trafił do aresztu

Udostępnianie wizerunku nagiej osoby, podpalenie dwóch samochodów, porysowanie innego auta i uszkodzenie drzwi wejściowych do domu - to prokuratura zarzuca Marcinowi J.

- Prokuratura Rejonowa w Zambrowie nadzoruje postępowanie, w toku którego Marcinowi J. przedstawiono zarzuty: rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby poprzez udostępnianie jej zdjęć na portalu „Facebook” bez jej zgody, tj. o czyny z art. 191a § 1 k.k.; umyślnego zniszczenia mienia poprzez podpalenie dwóch samochodów osobowych w wyniku czego uszkodzeń doznało trzecie auto, porysowania powłoki lakierniczej kolejnego pojazdu i uszkodzenia drzwi wejściowych do lokalu mieszkalnego, czym została wyrządzona łączna szkoda w wysokości 46.700 zł, tj. o czyny z art. 288 § 1 k.k. - poinformowąła Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Jak poinformowała prokuratura, przestępstw podejrzany miał dokonać na terenie Zambrowa. Marcin J. nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw.

Sąd Rejonowy w Zambrowie postanowieniem z dnia 20 listopada 2021 roku uwzględnił wniosek Prokuratora Rejonowego w Zambrowie o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2023 CYBERMEDIA