Nagie zdjęcia w sieci, podpalenie samochodów... Marcin J. trafił do aresztu

Udostępnianie wizerunku nagiej osoby, podpalenie dwóch samochodów, porysowanie innego auta i uszkodzenie drzwi wejściowych do domu - to prokuratura zarzuca Marcinowi J.

- Prokuratura Rejonowa w Zambrowie nadzoruje postępowanie, w toku którego Marcinowi J. przedstawiono zarzuty: rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby poprzez udostępnianie jej zdjęć na portalu „Facebook” bez jej zgody, tj. o czyny z art. 191a § 1 k.k.; umyślnego zniszczenia mienia poprzez podpalenie dwóch samochodów osobowych w wyniku czego uszkodzeń doznało trzecie auto, porysowania powłoki lakierniczej kolejnego pojazdu i uszkodzenia drzwi wejściowych do lokalu mieszkalnego, czym została wyrządzona łączna szkoda w wysokości 46.700 zł, tj. o czyny z art. 288 § 1 k.k. - poinformowąła Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Jak poinformowała prokuratura, przestępstw podejrzany miał dokonać na terenie Zambrowa. Marcin J. nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw.

Sąd Rejonowy w Zambrowie postanowieniem z dnia 20 listopada 2021 roku uwzględnił wniosek Prokuratora Rejonowego w Zambrowie o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2022 CYBERMEDIA