Policja prosi o pomoc. Nikt nie wie, kim jest ten mężczyzna. Jechał pociągiem z Berlina

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który podróżował pociągiem relacji Berlin-Warszawa. Nikt nie wie kim jest, a kontakt z nim jest mocno utrudniony. 
fot. KPP Świebodzin

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który podróżował pociągiem relacji Berlin-Warszawa. Nikt nie wie kim jest, a kontakt z nim jest mocno utrudniony. 

10 stycznia policjanci ze Świebodzina zostali wezwani przez obsługę pociągu relacji Berlin–Warszawa w związku z niepokojącym zachowaniem jednego z pasażerów. Funkcjonariusze zastali tam mężczyznę, który nie reagował na żadne próby kontaktu z nim. Nie posiadał żadnego bagażu ani dokumentów. Do tej pory nie udało się ustalić jego personaliów. Ustalono, że mężczyzna najprawdopodobniej posługuje się w stopniu co najmniej komunikatywnym językami: niemieckim, rosyjskim, łotewskim i ukraińskim - informuje świebodzińska policja.

Charakterystyka mężczyzny: około 40-45 lat, około 180 centymetrów wzrostu i 80 kilogramów wagi, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, krótkie i rzadkie, zakola, broda, oczy koloru niebieskiego, nos falisty. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego, szary sweter typu golf, spodnie koloru kremowego, brązowe, zamszowe buty.

Mężczyzna posiada tatuaże:

  • na karku w postaci koła z umiejscowionymi wokół czterema takimi samymi symbolami ,
  • na stopie rysunek kojarzący się z tak zwanymi „łapaczami snów”,
  • na serdecznym palcu lewej dłoni prostokątny tatuaż,
  • lewa ręka wytatuowana w nieregularnie rozmieszczone czarne, małe kwadraty,
  • na lewym boku od żeber do stopy wytatuowane prostokąty oraz okręgi ciągnące się do lewej stopy,
  • na prawej ręce wytatuowany wizerunek smoka.

Wszelkie osoby posiadające informację o jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świebodzinie pod numerem 47 79 35 211 lub pod numerem alarmowym 112.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA