Policjanci zdążyli w ostatniej chwili! 17-latka chciała skoczyć z mostu [NAGRANIE]

Młoda kobieta chciała targnąć się na swoje życie. Niestety, była już zdecydowana na ten desperacki krok, ale na szczęście pojawili się policjanci. Funkcjonariusze w ostatniej chwili złapali dziewczynę i udzielili jej pomocy. Akcja bohaterskich funkcjonariuszy zasługuje na najwyższe uznanie.

W piątek policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego północnopraskiej komendy w Warszawie otrzymali informację od radiooperatora stołecznego stanowiska kierowania, że na Moście Świętokrzyskim stoi dziewczyna za barierkami. Funkcjonariusze błyskawicznie zareagowali i już niespełna po dwóch minutach byli na miejscu.

Młoda kobieta w pewnym momencie odwróciła się plecami do policjantów. Mundurowi w ostatniej chwili złapali ją za ramiona i wspólnie ze świadkami sprawnie ściągnęli 17-latkę w bezpieczne miejsce i otoczyli opieką do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Ratownicy zdecydowali o przewiezieniu jej do szpitala celem udzielenia specjalistycznej pomocy.

- Sierżant Martyna Błasiak i sierżant Szymon Greipner wykazali się pełnym profesjonalizmem i ogromną determinacją w ratowaniu nastolatki. Dzięki ich zdecydowanemu działaniu i właściwej reakcji świadków nie doszło do tragedii - poinformowała Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA