Policjanci zdążyli w ostatniej chwili! 17-latka chciała skoczyć z mostu [NAGRANIE]

Młoda kobieta chciała targnąć się na swoje życie. Niestety, była już zdecydowana na ten desperacki krok, ale na szczęście pojawili się policjanci. Funkcjonariusze w ostatniej chwili złapali dziewczynę i udzielili jej pomocy. Akcja bohaterskich funkcjonariuszy zasługuje na najwyższe uznanie.

W piątek policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego północnopraskiej komendy w Warszawie otrzymali informację od radiooperatora stołecznego stanowiska kierowania, że na Moście Świętokrzyskim stoi dziewczyna za barierkami. Funkcjonariusze błyskawicznie zareagowali i już niespełna po dwóch minutach byli na miejscu.

Młoda kobieta w pewnym momencie odwróciła się plecami do policjantów. Mundurowi w ostatniej chwili złapali ją za ramiona i wspólnie ze świadkami sprawnie ściągnęli 17-latkę w bezpieczne miejsce i otoczyli opieką do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Ratownicy zdecydowali o przewiezieniu jej do szpitala celem udzielenia specjalistycznej pomocy.

- Sierżant Martyna Błasiak i sierżant Szymon Greipner wykazali się pełnym profesjonalizmem i ogromną determinacją w ratowaniu nastolatki. Dzięki ich zdecydowanemu działaniu i właściwej reakcji świadków nie doszło do tragedii - poinformowała Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2022 CYBERMEDIA