Poważny karambol na DK-53. W zderzeniu 5 aut poszkodowane zostały dwie osoby [WIDEO, ZDJĘCIA]

W Zabrodziu, na drodze krajowej nr 53 doszło do kolejnego groźnego wypadku. Kilka dni temu zginął tam 64-letni kierowca, dziś zderzyło się pięć aut, a poszkodowane zostały dwie osoby.

fot. eOstroleka.pl

W Zabrodziu, na drodze krajowej nr 53 doszło do kolejnego groźnego wypadku. Kilka dni temu zginął tam 64-letni kierowca, dziś zderzyło się pięć aut, a poszkodowane zostały dwie osoby.

Do wypadku z udziałem aż pięciu aut doszło około godziny 9:00 w miejscowości Zabrodzie na DK-53 między Ostrołęką a Dylewem.

Kilka policyjnych załóg z ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego pracuje na miejscu wypadku, w którym udział brało 5 samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

- informował nas komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W rejonie wypadku wprowadzono objazdy. Dla kierowców poruszających się od strony Ostrołęki objazd miejsca karambolu zaczynał się już przy zjeździe w kierunku Lelisa. Jadąc od strony Kadzidła, w rejonie fotoradaru w Antoniach trzeba było skręcić w lewo w lokalną drogę.

Jak poinformowała przed godziną 12:00 ostrołęcka policja, ruch na drodze krajowa nr 53 został przywrócony i obecnie odbywa się płynnie. Nadal prowadzone są czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Wstępnie wiadomo, że bezpośrednio w zdarzeniu udział brały trzy pojazdy, dwa kolejne zostały uszkodzone przez części, z rozbitych aut, które zostały rozrzucone na znacznej odległości.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA