Rodzina strażaka straciła dom w pożarze. Ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc dla pogorzelców

Ruszyła zbiórka funduszy dla rodziny, która straciła dom w pożarze w Raszujce. Kwota, jaka potrzebna jest do zebrania, to 200 tysięcy złotych.
fot. mł. asp. Łukasz Cieślak, OSP Budki

Ruszyła zbiórka funduszy dla rodziny, która straciła dom w pożarze w Raszujce. Kwota, jaka potrzebna jest do zebrania, to 200 tysięcy złotych.

Dom w Raszujce, który w sobotnie popołudnie stanął w ogniu był własnością rodziny strażaka z OSP Raszujka. Na skutek pożaru strażak i jego rodzina stracili niemal wszystko. Pogorzelcom Urząd Gminy w Chorzelach zapewnił tymczasowe zastępcze lokum. Ruszyła zbiórka funduszy dla pogorzelców.

- Wszystko na co pracowali moi rodzice całe swoje życie, pochłonął ogień. Żywioł, którego nie potrafiło poskromić wile zastępów strażackich. Tym bardziej boli fakt iż dom w ostatnim czasie został kapitalnie wyremontowany, położony została nowy dach, komin, okna, drzwi. Wydane zostały wszystkie oszczędności życia domowników - czytamy w relacji na zrzutka.pl.

Nie wyobrażamy sobie życia w innym miejscu niż tu gdzie wszyscy spędziliśmy dzieciństwo, zawsze święta obchodziliśmy z czworgiem rodzeństwa i ich rodzinami u Mamy i Taty. Tego roku nie mam gdzie przyjechać, lecz prosimy wszystkich ludzi o dobrych sercach aby wsparli zbiórkę, na odbudowanie naszego rodzinnego domu. Bardzo byśmy chcieli by za rok na święta usiąść znów przy wigilijnym stole i podzielić się opłatkiem.

- Wiele razy pytano mnie o czym marzę, Teraz marzę tylko o tym byśmy mieli za co odbudować nasz rodzinny dom. W tej chwili rodzice z moimi dwoma braćmi mieszkają w lokalu zastępczym i każdego dnia będą pracować aby odbudować i wrócić do swojego miejsca na ziemi - napisała pani Natalia, organizatorka zbiórki.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA