Roman Kosecki chce być prezesem MZPN. Szuka poparcia

Były reprezentant Polski i wieloletni poseł na Sejm RP Roman Kosecki spotkał się z przedstawicielami lokalnych klubów z  Mazowsza po sobotnim meczu Ostrovii Ostrów Mazowiecka z Narwią Ostrołęka. Cel - przekonać działaczy do swojej kandydatury na prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Były reprezentant Polski i wieloletni poseł na Sejm RP Roman Kosecki spotkał się z przedstawicielami lokalnych klubów z Mazowsza po sobotnim meczu Ostrovii Ostrów Mazowiecka z Narwią Ostrołęka. Cel - przekonać działaczy do swojej kandydatury na prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Wśród najpoważniejszych kandydatów na prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej wymienia się trzy nazwiska: Artura Kolatora, Sławomira Pietrzyka i Romana Koseckiego. Pierwszy z wymienionych to trener związany z Mazurem Karczew, wychowanek tego klubu, a następnie trener młodzieży i seniorów. Sławomir Pietrzyk to prezes radomskiej delegatury MZPN. Od wielu lat związany z Plonem Garbatka. Był również bramkarzem MG MZKS Kozienice i Zwolenianki Zwoleń. Prezesem związku jest od 2012 roku.

Z kolei Roman Kosecki to postać znana z występów w reprezentacji Polski, znanych klubach polskich i zagranicznych, w latach 2012–2016 wiceprezes zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. szkolenia. Przez wiele lat był posłem na Sejm RP.

To właśnie Kosecki w miniony weekend przyjechał do Ostrowi Mazowieckiej na mecz Ostrovia-Narew Ostrołęka i spotkał się z przedstawicielami klubów, by przekonać ich do swojej wizji prezesury w MZPN. Czy się udało, przekonamy się podczas głosowania, ale Kosecki zamieścił w social mediach krótką relację ze spotkania:

- Dziś przy okazji meczu KS Ostrovia Mazowiecka z Narew Ostrołęka spotkałem się z przedstawicielami klubów piłkarskich z regionu ciechanowsko-ostrołęckiego, by przekonać ich do swojego programu w wyborach na Prezesa MZPN - napisał.

Wybory nowego prezesa MZPN odbędą się 11 czerwca br.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2022 CYBERMEDIA