Roman Kosecki chce być prezesem MZPN. Szuka poparcia

Były reprezentant Polski i wieloletni poseł na Sejm RP Roman Kosecki spotkał się z przedstawicielami lokalnych klubów z  Mazowsza po sobotnim meczu Ostrovii Ostrów Mazowiecka z Narwią Ostrołęka. Cel - przekonać działaczy do swojej kandydatury na prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Były reprezentant Polski i wieloletni poseł na Sejm RP Roman Kosecki spotkał się z przedstawicielami lokalnych klubów z Mazowsza po sobotnim meczu Ostrovii Ostrów Mazowiecka z Narwią Ostrołęka. Cel - przekonać działaczy do swojej kandydatury na prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Wśród najpoważniejszych kandydatów na prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej wymienia się trzy nazwiska: Artura Kolatora, Sławomira Pietrzyka i Romana Koseckiego. Pierwszy z wymienionych to trener związany z Mazurem Karczew, wychowanek tego klubu, a następnie trener młodzieży i seniorów. Sławomir Pietrzyk to prezes radomskiej delegatury MZPN. Od wielu lat związany z Plonem Garbatka. Był również bramkarzem MG MZKS Kozienice i Zwolenianki Zwoleń. Prezesem związku jest od 2012 roku.

Z kolei Roman Kosecki to postać znana z występów w reprezentacji Polski, znanych klubach polskich i zagranicznych, w latach 2012–2016 wiceprezes zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. szkolenia. Przez wiele lat był posłem na Sejm RP.

To właśnie Kosecki w miniony weekend przyjechał do Ostrowi Mazowieckiej na mecz Ostrovia-Narew Ostrołęka i spotkał się z przedstawicielami klubów, by przekonać ich do swojej wizji prezesury w MZPN. Czy się udało, przekonamy się podczas głosowania, ale Kosecki zamieścił w social mediach krótką relację ze spotkania:

- Dziś przy okazji meczu KS Ostrovia Mazowiecka z Narew Ostrołęka spotkałem się z przedstawicielami klubów piłkarskich z regionu ciechanowsko-ostrołęckiego, by przekonać ich do swojego programu w wyborach na Prezesa MZPN - napisał.

Wybory nowego prezesa MZPN odbędą się 11 czerwca br.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA