Sąd podjął decyzję w sprawie nożownika z Kadzidła Alberta G. [ZDJĘCIA]

Sąd Rejonowy w Ostrołęce zastosował wobec Alberta G. - nożownika ze szkoły w Kadzidle - tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Posiedzenie aresztowe odbyło się w piątek 1 grudnia.

Sąd Rejonowy w Ostrołęce zastosował wobec Alberta G. - nożownika ze szkoły w Kadzidle - tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Posiedzenie aresztowe odbyło się w piątek 1 grudnia.

Nożownik w szkole w Kadzidle

Przypomnijmy - w środę 29 listopada około południa w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle doszło do ataku nożownika. Albert G. uczestniczył w lekcji, ale wyszedł do toalety i wrócił zamaskowany, a następnie z nożem rzucił się na rówieśników. W wyniku jego ataku ranne zostały trzy osoby - dwie odniosły ciężkie obrażenia. To cud, że wszyscy przeżyli atak...

[polecam:https://www.eostroleka.pl/z-nozem-na-rowiesnikow-kim-jest-sprawca-ataku-w-szkole-w-kadzidle,art107426.html]

Wczoraj wieczorem Albert G. został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa wielu osób. Z naszych informacji wynika, że przyznał się do dwóch z trzech zarzucanych mu czynów.

[polecam:https://www.eostroleka.pl/nozownik-z-kadzidla-albert-g-uslyszal-zarzuty-usilowania-zabojstwa-wideo-zdjecia,art107454.html]

Albert G. tymczasowo aresztowany

Termin posiedzenia aresztowego sąd wyznaczył na piątek, na godzinę 16:00. To czas już po zamknięciu budynku sądu. Albert G. dowieziony został przez policję ze szczególnymi środkami bezpieczeństwa. Był skuty na rękach i nogach, towarzyszyli mu zamaskowani funkcjonariusze z bronią.

[polecam:https://www.eostroleka.pl/atak-nozownika-szkola-kadzidlo,art107425.html]

Posiedzenie aresztowe było niejawne. Jak się dowiedzieliśmy, sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec Alberta G. tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Była to w zasadzie formalność, bo nikt nie wyobrażał sobie, że sprawca tak potwornego ataku będzie oczekiwał na proces na wolności. Nożownikowi ze szkoły w Kadzidle grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA