Śmiertelny wypadek w powiecie augustowskim. Zderzenie Busów

Tragiczny wypadek na drodze gminnej w miejscowości Dulkowczyzna, gmina Lipsk. Zderzyły się dwa pojazdy typu Bus.
Śmiertelny wypadek na drodze gminnej w miejscowości Dulkowczyzna, fot. mł bryg. Sławomir Wirkowski KP PSP w Augustowie
Tragiczny wypadek na drodze gminnej w miejscowości Dulkowczyzna, gmina Lipsk. Zderzyły się dwa pojazdy typu Bus.

Do zdarzenia w powiecie augustowskim doszło 7 kwietnia 2021 r. ok. godz. 17:00. Pojazdami podróżowało w sumie sześciu mężczyzn.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej zastano na skrzyżowaniu dróg gminnych dwa rozbite samochody typu Bus. Pojazdami podróżowało w sumie sześciu mężczyzn. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca  zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego uwięzionego mężczyzny przy pomocy narządzi hydraulicznych, wydobyciu go z pojazdu i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poprzez prowadzenie zewnętrznego masażu serca i wentylacji przy pomocy worka AMBU. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Pozostałymi poszkodowanymi zajęli się ratownicy z Zespołów Ratownictwa Medycznego. Na zakończenie działań z jezdni usunięto pozostałości powypadkowe oraz plamę oleju.
- informuje asp. Andrzej Kaczan z KP PSP w Augustowie.

W akcji udział brały trzy zastępy ZRM ,śmigłowiec LPR , Policja, zastępy straży pożarnej z JRG Augustów, JRG Sokółka ,Posterunek w Dąbrowie Białostockiej , OSP Lipsk oraz OSP Bartniki.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2022 CYBERMEDIA