Sylwester 2021. Godziny otwarcia sklepów. Lidl, Biedronka, Kaufland, Żabka i inne

Przed nami Sylwester 2021. Na dobrą zabawę trzeba się zaopatrzyć - a co, jeśli zapomnieliśmy o jakimś zakupie? Można to zrobić jeszcze w ostatniej chwili. Oto godziny otwarcia najpopularniejszych sklepów: Lidl, Biedronka, Kaufland, Żabka.

Sylwester 2021. Lidl - godziny otwarcia

Lidl to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów w Polsce. Jeżeli spóźnicie się z zakupami, to przed gorączką sylwestrowej nocy macie czas do godziny 19.00 - wówczas sklepy tej sieci zostaną zamknięte. Pospieszcie się!

Sylwester 2021. Biedronka - godziny otwarcia

W Biedronkach zakupy na Sylwestra zrobicie do godziny 19.00. Później takiej możliwości nie będzie -lepiej więc pamiętać za wczasu i przywitać rok z pełnym asortymentem...

Sylwester 2021. Kaufland - godziny otwarcia

Uwaga, klienci Kauflanda. Te sklepy zamykają się w Sylwestra o godzinie 18.00.

Sylwester 2021. Żabka - godziny otwarcia

W tym przypadku wszystko zależy od franczyzobiorców, lecz większość sklepów sieci Żabka będzie dla klientów dostępna do godziny 23.00. Sprawdzajcie na miejscu, może Wam się uda zrobić jeszcze zakupy "last minute".

Sylwester 2021. Inne sklepy - godziny otwarcia

Jak będzie w przypadku innych sklepów? Carrefour otwarty będzie do 18.00, Auchan do 19.00 - z tym, że wybrane punkty czynne będą całodobowo. Netto pracuje do 18.00, Dino do 19.00. Do godziny 18.00 zrobimy zakupy w Aldi i Stokrotce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA