Tajemnicze zaginięcie 65-letniej kobiety. Do sprawy zatrzymano jej zięcia. W tle widmo zbrodni!

Policja, państwowa i ochotnicza straż pożarna oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej poszukują od kilku dni 65-letniej mieszkanki powiatu wyszkowskiego. Możliwe, że doszło do potwornej zbrodni. Do sprawy zatrzymano zięcia zaginionej kobiety.
zdjęciei ilustracyjne

Poszukiwania za 65-letnią mieszkanką powiatu wyszkowskiego wszczęto w minioną sobotę, 18 grudnia. Początkowo w działania zaangażowano funkcjonariuszy policji z Wyszkowa i okolicznych jednostek, potem do akcji dołączyli strażacy z państwowej i ochotniczej straży pożarnej, a obecnie w działaniach uczestniczą także żołnierze Wojsk Obron Terytorialnej.

Jak poinformował nas komisarz Damian Wroczyński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, sprawę związaną z zakrojonymi na szeroką skalę działaniami polegającymi na odnalezieniu zaginionej kobiety nadzoruje wyszkowska prokuratura. Szerszych informacji w tej sprawie policja na obecnym etapie działań nie udziela. Możliwe, że doszło do potwornej zbrodni. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, śledczy zakładają, że 65-latka mogła zostać zamordowana. Zbrodni tej mógł dopuścić się jeden z członków rodziny.

Do sprawy został zatrzymany około 30-letni mężczyzna z najbliższych kręgów rodziny zaginionej kobiety.

- mówi prokurator rejonowy z Wyszkowa, Krzysztof Jeziorski.

Trwające od soboty poszukiwania 65-latki nadal nie przyniosły żadnego rezultatu. O postępach w tej sprawie będziemy informowali na bieżąco na łamach naszego serwisu.

 

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2022 CYBERMEDIA