Tajemnicze zaginięcie 65-letniej kobiety. Do sprawy zatrzymano jej zięcia. W tle widmo zbrodni!

Policja, państwowa i ochotnicza straż pożarna oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej poszukują od kilku dni 65-letniej mieszkanki powiatu wyszkowskiego. Możliwe, że doszło do potwornej zbrodni. Do sprawy zatrzymano zięcia zaginionej kobiety.
zdjęciei ilustracyjne

Poszukiwania za 65-letnią mieszkanką powiatu wyszkowskiego wszczęto w minioną sobotę, 18 grudnia. Początkowo w działania zaangażowano funkcjonariuszy policji z Wyszkowa i okolicznych jednostek, potem do akcji dołączyli strażacy z państwowej i ochotniczej straży pożarnej, a obecnie w działaniach uczestniczą także żołnierze Wojsk Obron Terytorialnej.

Jak poinformował nas komisarz Damian Wroczyński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, sprawę związaną z zakrojonymi na szeroką skalę działaniami polegającymi na odnalezieniu zaginionej kobiety nadzoruje wyszkowska prokuratura. Szerszych informacji w tej sprawie policja na obecnym etapie działań nie udziela. Możliwe, że doszło do potwornej zbrodni. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, śledczy zakładają, że 65-latka mogła zostać zamordowana. Zbrodni tej mógł dopuścić się jeden z członków rodziny.

Do sprawy został zatrzymany około 30-letni mężczyzna z najbliższych kręgów rodziny zaginionej kobiety.

- mówi prokurator rejonowy z Wyszkowa, Krzysztof Jeziorski.

Trwające od soboty poszukiwania 65-latki nadal nie przyniosły żadnego rezultatu. O postępach w tej sprawie będziemy informowali na bieżąco na łamach naszego serwisu.

 

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2023 CYBERMEDIA