Tajemnicze zaginięcie matki i córki. Wszystko musiało wydarzyć się nagle

Gdzie jest 45-letnia Aleksandra i jej 15-letnia córka Oliwia? - to pytanie zadawane jest już w całej Polsce. Policjanci szukają kobiet, które zniknęły w niezwykle tajemniczych okolicznościach.
Aleksandra Wieczorek i Oliwia Wieczorek

Gdzie jest 45-letnia Aleksandra i jej 15-letnia córka Oliwia? - to pytanie zadawane jest już w całej Polsce. Policjanci szukają kobiet, które zniknęły w niezwykle tajemniczych okolicznościach.

45-letnia Aleksandra Wieczorek oraz jej 15-letnia córka Oliwia Wieczorek to mieszkanki Częstochowy. 10 lutego 2022 r. obie zaginęły w niezwykle tajemniczych okolicznościach.

- Zaginione w nieustalonych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ulicy Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. 45-latka ostatni raz widziana była 10 lutego br. na ROD przy ul. Żyznej w Częstochowie - informuje policja, prosząc o pomoc w poszukiwaniach.


Rysopis Aleksandry Wieczorek: wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne do ramion, oczy ciemne, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemno zieloną kurtę zimową do kolan i ciemne spodnie.

Rysopis Oliwii Wieczorek: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy długie ciemny blond, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką białą kurtę zimową z kapturem obszytym jasnym futerkiem.


Doniesienia o zaginięciu obu kobiet są tym bardziej niepokojące, że z relacji najbliższej rodziny wynika, że tego typu "nagłe wyjazdy" nie były w ich stylu. W dodatku w mieszkaniu kobiety, jak donoszą media, pozostały dokumenty Aleksandry Wieczorek oraz telefony jej i jej córki. W dodatku w kuchni stał nietknięty obiad, co wskazuje na to, że wszystko wydarzyło się nagle.

Liczy się każdy sygnał!

Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 47 858 16 11.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA