Tajemnicze zaginięcie matki i córki. Wszystko musiało wydarzyć się nagle

Gdzie jest 45-letnia Aleksandra i jej 15-letnia córka Oliwia? - to pytanie zadawane jest już w całej Polsce. Policjanci szukają kobiet, które zniknęły w niezwykle tajemniczych okolicznościach.
Aleksandra Wieczorek i Oliwia Wieczorek

Gdzie jest 45-letnia Aleksandra i jej 15-letnia córka Oliwia? - to pytanie zadawane jest już w całej Polsce. Policjanci szukają kobiet, które zniknęły w niezwykle tajemniczych okolicznościach.

45-letnia Aleksandra Wieczorek oraz jej 15-letnia córka Oliwia Wieczorek to mieszkanki Częstochowy. 10 lutego 2022 r. obie zaginęły w niezwykle tajemniczych okolicznościach.

- Zaginione w nieustalonych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ulicy Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. 45-latka ostatni raz widziana była 10 lutego br. na ROD przy ul. Żyznej w Częstochowie - informuje policja, prosząc o pomoc w poszukiwaniach.


Rysopis Aleksandry Wieczorek: wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne do ramion, oczy ciemne, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemno zieloną kurtę zimową do kolan i ciemne spodnie.

Rysopis Oliwii Wieczorek: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy długie ciemny blond, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką białą kurtę zimową z kapturem obszytym jasnym futerkiem.


Doniesienia o zaginięciu obu kobiet są tym bardziej niepokojące, że z relacji najbliższej rodziny wynika, że tego typu "nagłe wyjazdy" nie były w ich stylu. W dodatku w mieszkaniu kobiety, jak donoszą media, pozostały dokumenty Aleksandry Wieczorek oraz telefony jej i jej córki. W dodatku w kuchni stał nietknięty obiad, co wskazuje na to, że wszystko wydarzyło się nagle.

Liczy się każdy sygnał!

Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 47 858 16 11.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
   
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2022 CYBERMEDIA