Ten produkt wycofano z popularnej sieci marketów. "Odcięte fragmenty mogłyby prowadzić do obrażeń"

Popularna sieć sklepów wycofała ze sprzedaży jeden z produktów dla zapewnienia ochrony konsumentom. Korzystanie z tego urządzenia może prowadzić do obrażeń ciała.

Popularna sieć sklepów wycofała ze sprzedaży jeden z produktów dla zapewnienia ochrony konsumentom. Korzystanie z tego urządzenia może prowadzić do obrażeń ciała.

Kaufland dla zapewnienia ochrony konsumentom zapobiegawczo wycofuje ze sprzedaży następujący produkt: SPICE & SOUL , Tarka wielofunkcyjna, EAN 4337185869136 - w sprzedaży w sklepach Kaufland od lipca 2020 r.

- Nie można wykluczyć, że w trakcie szatkowania produktów mogą zostać odcięte fragmenty plastiku. Odcięte fragmenty mogłyby prowadzić do obrażeń. Z tego powodu klienci powinni koniecznie zastosować się do niniejszego wycofania i zaprzestać używania produktu, którego dotyczy problem - poinformowała sieć sklepów.

Firma Kaufland natychmiast zareagowała i wycofała tarkę wielofunkcyjną ze sprzedaży. Produkt można zwrócić w każdym markecie Kaufland, także bez okazywania paragonu, otrzymując zwrot pieniędzy za zakup.

- Firma Kaufland przeprasza wszystkich klientów za zaistniałe niedogodności - czytamy w komunikacie.

W przypadku pytań klientów dostępna jest bezpłatna Infolinia Kaufland: 800 300 062 (czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 i w soboty od 08:00 do 17:00).

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA