To mogło skończyć się tragicznie. Ranni młodzi ostrołęczanie

Troje młodych mieszkańców Ostrołęki zostało rannych w wypadku, do którego doszło na jednej z dróg powiatowych. Wszyscy trafili do szpitala.
fot. KPP Wyszków

Troje młodych mieszkańców Ostrołęki zostało rannych w wypadku, do którego doszło na jednej z dróg powiatowych. Wszyscy trafili do szpitala.

O wypadku pisaliśmy już tutaj. Poznaliśmy jednak nowe fakty dotyczące zdarzenia. Okazało się, że w jednym z aut podróżowało trzech ostrołęczan. W drugim aucie jechało czworo mieszkańców powiatu ostrołęckiego. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu wypadku wynika, że 20-letni kierowca audi A6 jadąc w kierunku Długosiodła nie dostosował prędkości na łuku drogi, stracił panowanie nad autem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się jadącym z naprzeciwka samochodem marki audi A3, którym podróżowało 4 mieszkańców powiatu ostrołęckiego - informuje kom. Damian Wroczyński z wyszkowskiej policji.

W wyniku poniesionych obrażeń do szpitala trafił 20-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego oraz 3 pasażerów z Ostrołęki w wieku 20-24 lat. O dużym szczęściu może mówić 27-letni  kierowca A3, który nie został ranny.

 

 

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2023 CYBERMEDIA