Wielkopolska: Śmiertelny wypadek w Nowej Wsi [ZDJĘCIA]

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj w Nowej Wsi w gminie Wronki. W zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym zginęła jedna osoba.

Foto. KP PSP Szamotuły

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj w Nowej Wsi w gminie Wronki. W zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym zginęła jedna osoba.

Wczoraj około godz. 18:00 w miejscowości Nowa Wieś w Gminie Wronki w Wielkopolsce doszło to tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na Łuku drogi wojewódzkiej nr 184 kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w samochód osobowy. Na miejscu śmierć poniósł kierowca osobówki.

Przyczyną wypadku mogła być rozlana na drodze plama oleju.

Kilka minut przed  wypadkiem, o godzinie 18 strażacy odebrali zgłoszenie o rozlanej substancji na drodze w miejscowości Wronki na ulicy Nowowiejskiej w kierunku Bobulczyna. Do neutralizacji plamy oleju na drodze dyżurny SK zadysponował zastępy OSP Amica i OSP Bobulczyn oraz powiadomił zarządcę drogi, który na miejsce zdarzenia skierował dwie piaskarki – informuje mł. ogn. Łukasz Kawka z KP PSP w Szamotułach.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA