Zaginięcie 17-letniego Jakuba. Policja poszukuje kierowcy tego auta [NAGRANIE]

Policjanci poszukują kierowcy samochodu dostawczego. Pojazd ten został zarejestrowany na monitoringu w dniu zaginięcia Jakuba Szerszniewa - 29 grudnia 2021 roku około godziny 14.30. Nastolatek wciąż nie został odnaleziony.
fot. KMP Łomża

Od blisko dwóch miesięcy policjanci poszukują zaginionego 17-letniego mieszkańca Kupisk Starych. Jakub Szerszniew, mieszkaniec gminy Łomża, ostatni raz widziany był w środę 29 grudnia 2021 roku w Jednaczewie. Jego wizerunek został zarejestrowany wtedy przez kamerę monitoringu. Na tym samym nagraniu został zarejestrowany też samochód dostawczy, koloru ciemnego.

 

Policjanci poszukują kierowcy tego samochodu, a osoby mogące pomóc ustalić jego tożsamość proszą o osobisty kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem 477171212, lub numerem alarmowym 112.

Widziałeś/aś Jakuba? Powiadom policję!

Zaginiony to: JAKUB SZERSZNIEW, lat 17, zam. Kupiski Stare, gmina Łomża. Ostatni raz był widziany 29 grudnia na trasie Jednaczewo-Szablak.

zdjecie

Rysopis: około 175 centymetrów wzrostu; szczupły; włosy krótkie, ciemny brąz; uszy lekko odstające.

W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu, na którym widać zaginionego nastolatka. Nagranie pochodzi z dnia zaginięcia - 29 grudnia, z godz. 14.13.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA