Zderzyły się dwie skody. Kierowcy to para, oboje byli pijani

Tego nikt nie przewidział: z pozoru wyglądało to jak zwykła kolizja drogowa. Okazało się jednak, że kobieta i mężczyzna, którzy prowadzili dwie skody, są parą. W dodatku oboje byli pijani.

Tego nikt nie przewidział: z pozoru wyglądało to jak zwykła kolizja drogowa. Okazało się jednak, że kobieta i mężczyzna, którzy prowadzili dwie skody, są parą. W dodatku oboje byli pijani.

10 lutego 2022 roku 40 minut po północy oficer dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało iż na rondzie u zbiegu ulic Legionów i Zielonej w Tomaszowie Mazowieckim doszło do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów. 

Policjanci, którzy jako pierwsi dojechali na miejsce zdarzenia, zastali na rondzie kobietę stojącą przy osobowej skodzie.

- Roztrzęsiona 35–latka już podczas wstępnej rozmowy oświadczyła, iż kierowała autem będąc pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalili ponadto, iż drugą skodą, która leżała przy rondzie na dachu, kierował 31-letni partner kobiety, który jest  właścicielem obu pojazdów. Mężczyzna jednak bezpośrednio po zdarzeniu oddalił się z miejsca. Został zatrzymany chwilę później na ulicy Granicznej przez drugi z patroli skierowanych do obsługi zdarzenia. W rozmowie z policjantami, potwierdził, iż to on kierował i dachował osobową skodą. Oboje zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 1,5 a jego partnerka ponad 2 promile. Policjanci przedmiotowe badanie z udziałem nietrzeźwego duetu powtórzyli kilkukrotnie, w określonych odstępach czasu co pozwoli przeprowadzić tzw. retrospekcję mającą na celu wykazać kiedy i w jakich ilościach kierujący spożywali alkohol - relacjonuje st.asp. Grzegorz Stasiak.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
logo
Prywatność | Reklama | Kontakt
© 2024 CYBERMEDIA